Hakkımızda

MİSEK İNŞAAT

Yıllardır edindiğimiz büyük bir tecrübe ile yapı sektöründe öncü, değişen şehir yaşamı ve buna bağlı değişen şehir yapılaşmasında rol ve söz sahibi olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Misek İnşaat, ülkenin dört bir yanında inşaat sektöründe öncü olmuş ve bu alanda fark yaratmış Ekşioğlu ailesinin bir ferdi olan Muhammed Ali Ekşi tarafından 1992 yılında kurulmuştur. Misek İnşaat kuruluşunda özel kişi, kuruluş ve kamu idarelerinin alt ve üst yapı projelerini hayata geçirmesi amacıyla kurulmuştur.

Misek İnşaat, gelenekten aldığı bu güçlü temeli, uzman yönetici ve personeliyle günümüz teknoloji ve anlayışı ile birleştirerek, hem ülkeye hem de insanlara faydalı olmanın yollarını aramaktan hiçbir zaman vazgeçmedi.

Çevreye duyarlılık, yenilikçilik, personel gelişimi ve iş güvenliğini en önemli ilkeleri arasında tutan Misek İnşaat, bu ilkeler ile geleceğe ve insanlara hizmet etme yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Altyapı, üstyapı, endüstriyel ve sağlık alanlarında geleceğe yeni ve kaliteli yapılar bırakıyoruz.

Misyonuz
Ülkemiz ve insanlarımız için güçlü tecrübemiz ve yenilikçi anlayışımızın sentezi olan çevreye duyarlı ve kaliteli yapıları inşa etmek; bunu yaparken de çalışanlarımızın refahını üst düzeyde tutmak.

Vizyonuz
Her şeyimizi borçlu olduğumuz ülkemize ve insanlarımıza vereceğimiz hizmetin kalitesi bizim için önemi yadsınamaz bir görev niteliğinde. Bu görevi yerine getirirken elimizden gelenin en iyisini yapmak en önemli ilkemiz.

Sosyal Sorumluluk

Çevreye duyarlılık, iş ahlakı, çalışan güvenliği ve sosyal sorumluluk ilkeleri, insanımıza ve ülkemize karşı, yaptığımız işin yanında hissettiğimiz başka bir sorumluluk başka bir görev bizim için.